Blog > Komentarze do wpisu
Na wariata

Dokumenty na religioznastwie złożone już wszytskie. Ino mój promotor zniknął. Mam nadzieję, ze nie uznają tam, że go sobie wymyśliłam. Mam nadzieję, że niedługo wróci i sie odezwie.

"Baixiaotajek" kochana mnie dziś nakarmiła, ugościła. Wyjść się nie dało. Dziękuję. Jadłam takie cudowności, że jeszcze się slinię. Może Baixiaotai zdradzisz jakis przepis na swoim blogu? Hmmm? ;)
 

A potem wieczór z CTA. Patronujemy targom gier. Tym, których banner jest na blogu. Będzie więc część azjatycka też na tej imprezie :)

Dzieki Wolvie! 

 

Mamy też w stowarzyszeniu pierwsego obcokrajowaca - Doudou. :) Będzie niedlugo pewnie więcej osob.

Teraz na główie - warstaty japońskie, targi, konferencja i wielka impreza azjatycka w Wieliczce. To z większych rzcezy. Pewnie będą po prodze mniejsze.Kilka już w planach do dogrania.

Nadal potrzebujemy sponsorów.

I coraz bardziej ludzi, którzy chcieliby działać, zapraszamy!

A ja oprócz tego - praca i praca dodatkowa.

Doktorat, CTA i prace. Osiągam powli limity swoich możliwości. Choć pewnie to złudzenie. Pewnie znów się niedługo w coś wpakuję. :D

A na razie pora na korektę. 23:00. Jeszcze zrobię parę stron...chyba. Piłam Yerba mate. Jestem w fazie nadmiernej aktywności.

I na koniec - http://www.youtube.com/CloserToAsia  - jeden z filmów już znany, pojawiły sie nowe, wkrótce będą kolejne. :)

środa, 20 lutego 2008, bayushi

Polecane wpisy

  • Emigruję

    Na razie tylko pod inny adres internetowy ;) http://bayushi.eu Bardzo lubię blox.pl, ale już jakiś czas temu zachciało mi się mieć takie swoje własne miejsce w

  • Specjalna notka o homofonach

    Bardziej o chińskich niż japońskich, bo zazwyczaj te japońskie się wywodzą z chińskiego czytania znaków. Tak jest z cyfrą 4 – z chińskiego shī (pierw

  • Omikuji

    Tak, piszę doktorat. Tak, jest to związane z siedzeniem na internecie i przeglądaniem różnych około-japońskich stron. Tak, czasem znajduję rzeczy do doktoratu z

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/02/21 11:05:49
Thank you for your emaill. haha ,I join at last . Iam so happy!
-
Gość: baixiaotai, 195.94.195.*
2008/02/23 14:49:08
:) a ja nawet zapomnialam zapytac czy smaczne bylo ;) na domiat zlego od srody zywie sie resztkami (nie wiedzialam, ze tego tak duzo bylo :D) przepisy sie pojawia na pewno... jak bede miala wystaczajaco duzo czasu... moze to troche potrwac ;)
Polska


Japonia
Osaka
Click for Osaka, Japan Forecast


Kraków
Click for Krakow, Poland ForecastPowered by JapaneseStreets.com


Copy Mandarin text here to convert it to pin1yin1!
More pinyin and zhuyin conversion tools...

CTA - Closer to Asia Association CTA News service by Closer to Asia Association' width=
Pisz swój dziennik w Internecie