Blog > Komentarze do wpisu
Przepraszam. Zaniedbałam pisaninie.
Kiedyś określenie „nie mam czasu" wydawało się być fajną wymówką. Nie mam czasu znaczyło, że tak naprawdę po prostu nie bardzo mam ochotę czas robić to, co zaproponowano, bo mam inne pomysły. Takie chotto ;) Teraz odkryłam, że kiedy mówię „nie mam czasu" znaczy to dokładnie to, nic więcej, nic mniej. Cóż za zmiana.
A czemu nie miałam czasu - otóż nawet nie tyle Wieliczka, co doktorat. Uwaga, uwaga - wygląda na to, że jednak moje boje zakończą się. Po problemach z wyszukiwaniem miejsca obrony, znalazłam - przeszłam dwa etapy selekcji i teraz pozostaje czekać na Radę już, co ponoć jest formalnością... A przesłuchanie na religioznawstwie miałam w piątek. Dowiedziałam się w środę.
Wcześniej zaś tkwiłam w pracach i Nowym Roku i jeszcze w kilku mniejszych projektach.
Większość za mną.
Ostatecznie zdecydowałam, że muszę jedną pracę rzucić. Trochę mi nieswojo - nie lubię się nie wywiązywać z zadań, no ale niestety nie mam szans robić wszystkiego. Na zaśnięcie czytałam ostatnio Suppli - oj, zdecydowanie ja tak nie chcę!

Priorytetem jest teraz doktorat i CTA i jedna praca. Trzy rzeczy plus troszeczkę czasu wolnego. I starczy. Czas wolny - też pisanie bloga. Regularnie. U licha.

Rzekłam. Jako pierwsze pojawi się sprawozdanie z Wieliczki. Jak odpocznę i sobie spiszę.
Na razie powiem, że bardzo fajnie wyszły warsztaty origami. Głównie z powodu klimatu. Ludzie przychodzili, robili żurawie, była grupa ludzi, która już wcześniej umiała coś zrobić i sobie w kąciku zaginali papier. Była jakaś rodzina, która stwierdziła, że to bardo relaksujące, a pan uznał, ze powinni u niego w pracy zrobić pokój do origami dla uspokojenia klientów - „niech pan wróci, jak zrobi pan 20 żurawi" :D

Pełna jestem podziwu dla Ani M. Ona już wie za co. Spokój, opanowanie, profesjonalność. Super!
Biedna Doudou - miała bardzo mało czasu na swój chiński makijaż i nieco się zestresowała, ale myślę, że wyszło jej fajnie. Na pewno się ludziom spodobała. Pogadała sobie z masą Chińczyków, którzy nawet nie wiem skąd się zjawili ;)

Wszystkiego najlepszego w roku Szczura. Dla mojego znaku on dość ciężki będzie. No ale też podobno pozytywny. A i bez horoskopu wiem, że czeka mnie bardzo dużo pracy. Co złe nie jest. Byle była z sensem ;)

Do zobaczenia!

Sayama, dziękuj. Brzmi to ciekawie. L - co prawda nie był moim idolem, jednak Light Yagami jakoś mi bardziej się podobał, ale filmu pewnie poszukam. Choc najpierw musze nadrobić anime Death Note. 

 

niedziela, 10 lutego 2008, bayushi

Polecane wpisy

  • Emigruję

    Na razie tylko pod inny adres internetowy ;) http://bayushi.eu Bardzo lubię blox.pl, ale już jakiś czas temu zachciało mi się mieć takie swoje własne miejsce w

  • Specjalna notka o homofonach

    Bardziej o chińskich niż japońskich, bo zazwyczaj te japońskie się wywodzą z chińskiego czytania znaków. Tak jest z cyfrą 4 – z chińskiego shī (pierw

  • Omikuji

    Tak, piszę doktorat. Tak, jest to związane z siedzeniem na internecie i przeglądaniem różnych około-japońskich stron. Tak, czasem znajduję rzeczy do doktoratu z

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: , *.s05.a013.ap.plala.or.jp
2008/02/10 13:10:51
Fajnie - otwieram komp... patrze na blogi ...a tu jak by odp. od Ciebie ...
czasowo sie zgralismy.. Pozdrawima z Tokio - wczoral snieg tak strasznie sypal ze 5cm warstwy sie zrobilo... (ale dzis juz prawie sladu nie ma... chalapa sie dorana byla..).. Znasz Chibi Maruko ? wlasnie w TV -anime o giri choko.. na Sw.Walentego..
-
2008/02/11 04:52:55
Przede wszystkim gratuluje postępów z doktoratem. No i oczywiscie udanej Wieliczki, czekam na sprawozdania i zdjęcia jakieś. W roku szczurka życze wszystkiego najlepszego.
p.s. ja tez odkrylam w SH dopiero co tak na prawde znaczy brak czasu
-
2008/02/11 10:43:56
Heheh, no proszę - co za zgranie. W tym roku zima gorsza w Azji - Tokio śnieg, Sznaghaj zasypany, a w Krakowie +5 stopni ;)
O Chibi Maruko mi "moje" Japonki opowiadały, ale jakoś ani nie czytałam, ani nie oglądałam.

Sumiree - żyjesz!! :D Brak czasu? Tak, teraz dokładnie rozumiem. Wybaczam brak aktualizacji ;)
Trzymaj sie też dzielnie w roku Szczura! :)
Polska


Japonia
Osaka
Click for Osaka, Japan Forecast


Kraków
Click for Krakow, Poland ForecastPowered by JapaneseStreets.com


Copy Mandarin text here to convert it to pin1yin1!
More pinyin and zhuyin conversion tools...

CTA - Closer to Asia Association CTA News service by Closer to Asia Association' width=
Pisz swój dziennik w Internecie